ساخت لوازم تزئینی با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک

ساخت لوازم تزئینی

در سال 2016، یک مطالعه نشان داد که تولید وسایل تزئینی در جهان ارزش قابل توجهی دارد و قالب تزریق پلاستیک به طور گسترده در تولید این وسایل استفاده می شود زیرا پلاستیک مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن ها است.

قالب تزریق پلاستیک یک راه مقرون به صرفه و ساده برای ایجاد و تولید وسایل تزئینی می باشد. با این حال، ایجاد اجزای پلاستیکی خاص برای وسایل بدون قالب تزریق پلاستیک چالش برانگیز و پرهزینه خواهد بود.

دستگاه اطلس ماشین پلیمر بهترین دستگاه در تولید وسایل تزئینی می باشد.

تقریباً تمام تولیدکنندگان لوازم تزئینی از قالب تزریق پلاستیک برای ساخت قطعات پلاستیکی خود استفاده می کنند. این یک روش بسیار تکرارپذیر است. برخی از لوازمی که در خانه خود خواهید یافت و با استفاده از دستگاه تولید انواع دکوری ساخته شده اند در زیر لیست شده اند.

1. گلدان های پلاستیکی
2. جاشمعی 
3. مجسمه های پلاستیکی
4. ساعت های دیواری / رومیزی 
5. وسایل تزئینی پذیرایی
6. قاب عکس
7.  جاکلیدی
8.  قاب لامپ
9.  پارتیشن و حتی لوازم دکوری

مزایای استفاده از قالب تزریق پلاستیک در تولید لوازم تزئینی چیست؟

اکثر وسایل تزئینی از قالب تزریق پلاستیک برای تولید بیشتر قطعات پلاستیکی خود استفاده می کنند. این نشان می دهد که چندین مزیت برای این روش وجود دارد. پلاستیک ها ممکن است با قالب گیری تزریقی به یک جسم تزریق شوند و این امکان ایجاد الگوها و فرم های پیچیده ای را فراهم می کند که نیازی به مراحل قالب گیری بیشتر ندارند. قالب تزریق پلاستیک امکان اصلاح آسان ویژگی های پلاستیک را با افزودن پرکننده های اضافی فراهم می کند. علاوه بر این، درج ها و ملحقات قالب امکان عملیات پیچیده تری مانند قالب گیری مجدد را فراهم می کنند. قالب تزریق پلاستیک شامل جابجایی سریع مقدار زیادی از مواد است. قطعات پلاستیکی برای وسایل تزئینی به سرعت تولید می شوند، حتی اگر طراحی و مرحله نهایی ممکن است مدتی طول بکشد. تولید انواع دکوری منزل با استفاده از دستگاه تولید انواع دکوری و همچنین قیمت دستگاه تولید انواع دکوری، می تواند یک کسب و کار عالی و پر سود را برای افراد ایجاد کند.

دقت طراحی: به دلیل تزریق فشار بالا پلاستیک تحت پارامترهای بسیار کنترل شده در حین قالب گیری قطعات، اجزای آن مطابق با طراحی قالب یکسان و تقریباً کامل هستند که دستیابی به آن با روش های دیگر بسیار دشوار است.
دقت: قالب تزریق پلاستیک قابل اطمینان ترین فرآیند برای تولید قطعات یکسان بسیار دقیق، بدون هیچ گونه انحراف در طراحی است.
تطبیق پذیری: می توان طرح های دلخواه از قطعات پلاستیکی ساخته شده با قالب تزریق پلاستیک را دریافت کرد. هنگامی که طراحی مشخص شد، قالب ها بر این اساس آماده می شوند و امکان تولید قطعات دستگاه بر اساس نیاز را فراهم می کنند.
حجم: این روش ترجیحی برای ساخت قطعات قالب گیری شده پلاستیکی در حجم زیاد و در زمان کمتر است.
هزینه: هنگامی که قالب ساخته شد، فرآیند قالب تزریق پلاستیک ثابت می کند که کارآمدترین روش صرفه جویی در هزینه برای تولید مقادیر زیاد، به طور مکرر است.
تنوع: با قالب تزریق پلاستیک، سفارشی سازی قطعات پلاستیکی با افزودن پرکننده ها یا دسته های رنگی، بر اساس نیاز طراحی امکان پذیر است.

ماشین های اطلس پلیمر چگونه می تواند این الزامات را برطرف کنند؟

امکانات ما برخی از ماشین آلات مدرن شناخته شده را با محدوده تناژ گسترده در خود جای می دهد. اینها قادر به تولید مقادیر زیادی از قطعات پلاستیکی در محدوده زمانی تعیین شده، با دقت بالا هستند.
ما از پلیمرهای بکر استفاده می کنیم که به ما مزیت کیفیت ثابت و با دقت را می دهد. این همچنین امکان سفارشی سازی رنگ ها و پرکننده ها را برای خواص مورد نیاز قطعات پلاستیکی فراهم می کند.
ما کل راه حل های قالب تزریق پلاستیک را، همه زیر یک سقف، ارائه می دهیم. واحدهای طراحی داخلی، ساخت قالب، تولید و مونتاژ ما به سازندگان اجازه می دهد تا اجزای مورد نظر را در طرح های خود با هزینه های رقابتی بسازند.
هدف ما ارائه محصولات با کیفیت برتر در بازه زمانی مورد انتظار است. همه چیز با امکانات پیشرفته و تیم های بسیار مجرب و آموزش دیده امکان پذیر است.
اگر سؤالی درباره کسب درامد از دستگاه تزریق پلاستیک را دارید اینجا کلیک کنید.
 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳