تولید لوازم خانگی با دستگاه تزریق پلاستیک

تولید لوازم خانگی امروزه پلاستیک در زندگی روزمره بسیار رایج است که افراد عادی آن را بدیهی می دانند. به حدی که برای بسیاری تعجب آور است که بدانند استفاده از پلاستیک چقدر گسترده است. قالب گیری تزریقی, صنعت تولید لوازم خانگی را متحول کرده است و به تولیدکنندگان اجازه می دهد تا قطعات سفارشی را بر اساس نیازهای منحصر به فرد پروژه سفارش دهند. لوازم خانگی با گسترش امکانات رفاهی در هر بخش انقلابی در شیوه زندگی ما ایجاد کردند، اما پلاستیک آن ها را مقرون به صرفه، ماندگارتر و همه کاره تر کرد. بدون فناوری قالب گیری تزریقی، تولید بسیاری از این قطعات و اجزا تقریباً به آسانی یا مقرون به صرفه نخواهد بود. ماشین های اطلس پلیمر با تولید قطعات لوازم خانگی می توانند به رشد مشتریان خود کمک کنند.

به عنوان مثال، برخی از لوازم خانگی ممکن است از مقاومت های خاصی بهره مند شوند، خواه در برابر حرارت، مواد شیمیایی، خوردگی، زنگ زدگی یا موارد دیگر. هر چه یک محصول دوام بیشتری داشته باشد، ماندگاری بیشتری خواهد داشت و برای مصرف کنندگان ارزش بیشتری دارد. قالب گیری تزریقی به تولیدکنندگان این امکان را می دهد که نیازهای خود را مشخص کنند. 
لوازم اصلی و کوچک اغلب در خانه های مصرف کنندگان در فضای باز هستند، بنابراین، مهم است که مواد استفاده شده در طراحی و تولید لوازم خانگی، بادوام و از نظر بصری جذاب باشند. قالب گیری تزریقی طیف گسترده ای از گزینه های زیبایی شناختی را برای لوازمی مانند ماشین لباسشویی و خشک کن، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال، فریزر و حتی لوازم کوچک مانند قهوه ساز و اجاق های توستر به تولیدکنندگان ارائه می دهد. وقتی محصولات در خانه های مصرف کنندگان عالی به نظر می رسند و از نظر کیفیت فراتر از انتظارات آنها هستند، این به برندها کمک می کند تا شهرت مطلوبی پیدا کنند.

تولید لوازم خانگی مقرون به صرفه

قالب گیری تزریقی، صنعت تولید لوازم خانگی را از نظر قیمت مناسب برای همیشه تغییر داده است. تولید کنندگان به طور مداوم به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها هستند. قالب گیری تزریقی با خطاهای طراحی کمتری همراه است، به این معنی که هزینه های مربوط به تولید به طور خودکار کاهش می یابد. تجهیزات کمتری درگیر است و فرصت هایی برای اصلاح مدت ها قبل از شروع فرآیند تولید وجود دارد. در نهایت، مشتریان ما از سازگاری ما قدردانی می کنند، زیرا هر جزء به اندازه قبلی با کیفیت تولید شده است.

تولید لوازم خانگی مدرن

چرا ماشین های اطلس پلیمر را برای تولید لوازم خانگی انتخاب کنید؟

قالب گیری تزریقی در صنعت لوازم خانگی بسیار مهم است زیرا باعث می شود کالاها هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه باشد و در عین حال دوام و جذابیت بصری بیشتری را ارائه می دهد. ماشین های اطلس پلیمر می توانند در مرحله طراحی ابزار کمک کنند تا قطعات قالب گیری را از همان ابتدا تسهیل کنند. فروشندگان ما مواد خام با کیفیت بالا را ارائه می دهند که اطمینان حاصل می کند که مشتریان ما فقط بهترین اجزای مورد نیاز پروژه را دریافت می کنند. تجهیزات فوق العاده قوی ما تضمین می کند که می توانیم با وجود پیچیدگی نیازهای شما، حتی سخت ترین تلورانس ها را نیز برآورده کنیم. در نهایت، انطباق پذیری ما به شما کمک می کند تا در کل پروژه خود بر اساس برنامه و بودجه خود ادامه دهید.
لطفاً برای اطلاعات بیشتر درباره درآمد حاصل از ماشین های تزریق پلاستیک به صفحه کسب درآمد از دستگاه تزریق پلاستیک مراجعه نمایید.

مزایای قالب گیری تزریقی برای تولید لوازم خانگی

چرا بسیاری از تولیدکنندگان لوازم خانگی برای ایفای نقش در تامین قطعات پلاستیکی به یک شرکت قالب گیری تزریقی مراجعه می کنند؟ 
از آنجایی که این دستگاه های تزریق پلاستیک هیچ گونه آلودگی ندارند می توان از آن ها برای تولید انواع لوازم خانگی پلاستیکی استفاده کرد. لوازم آشپرخانه و خانگی پلاستیکی که قابل تولید با فرآیند تزریق پلاستیک هستند شامل انواع سبدها و آبکش های پلاستیکی، تخته گوشت، جعبه کمک های اولیه، مینی فایل، جعبه گنجینه، جعبه ابزار، ظروف یکبار مصرف و... می باشند.

قالب گیری تزریقی یکی از ابزارهای اولیه برای تولید قطعات پلاستیکی برای بیش از نیم قرن بوده است. دستگاه هایی که بسیار همه کاره هستند و می توانند مزایای متعددی نسبت به سایر فرآیندهای تولید داشته باشند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:
تزریق های فشار بالا به پلاستیک ها اجازه می دهد تا حتی به عمیق ترین قسمت های قالب برسند و شکل ها و طرح های پیچیده ای را امکان پذیر می کنند که نیاز به پردازش اضافی را پس از قالب گیری به حداقل می رساند.

قالب گیری حجم بالایی از قطعه را با سرعت بسیار سریع تولید می کند. اگرچه طراحی و نهایی شدن هر قالب ممکن است مدتی طول بکشد، اما فرآیند ساخت پس از آن بسیار سریع پیش می رود. هنگامی که طرح های قالب را در دست دارید، می توانید به طور نامحدود از آنها استفاده کنید. قالب گیری تزریقی امکان افزودن آسان پرکننده ها را برای تغییر خواص پلاستیک فراهم می کند. اجزای اضافی داخل قالب امکان انجام فرآیندهای پیچیده تری مانند قالب گیری بیش از حد را برای تولید لوازم خانگی فراهم می کند.

تولید لوازم خانگی با دستگاه تزریق پلاستیک
 

چه لوازمی برای تولید لوازم خانگی از فرآیندهای قالب گیری تزریقی استفاده می کنند؟

به راحتی می توان فهمید که چرا تولیدکنندگان لوازم خانگی از فرآیندی با حجم بالا و بسیار قابل تکرار برای ساخت قطعات پلاستیکی خود استفاده می کنند. اما این اجزا چیست؟ بیایید به برخی از رایج ترین نمونه هایی که ممکن است بیابید نگاه کنیم:

یخچال: اجزای یخچال، واحدهای قفسه بندی داخلی برای نگهداری چاشنی ها و شیشه ها و قاب آن، دستگیره های درب یخچال، فریزر و اجزای مورد استفاده در یخ سازها، مانند مارپیچ پلاستیکی که یخ را در صورت نیاز پخش می کند.

ماشین لباسشویی: اجزای ماشین ظرفشویی و قسمت اعظم فضای داخلی ماشین های ظرفشویی مدرن، جمله جعبه های نقره، قفسه های ماشین ظرفشویی، بازوهای شستشوی پاشش آب و حتی درب یا دریچه های توزیع کننده مواد شوینده توسط ماشین تزریق تولید می شوند.

لوازمات آشپزخانه: وسایل آشپزخانه و پوسته بیرونی توستر، محفظه های مخلوط کن و ظرف خود مخلوط کن، ظروف پلاستیکی نگهداری مواد غذایی و ... همه این ها از قالب گیری استفاده می کنند.


برای تولید هر یک از این محصولات، ابتدا یک قالب یا ماتریس برای شکل دادن به پلاستیک طراحی می‌ شود. سپس پلاستیک در دستگاه تزریق پلاستیک ذوب شده و به شکل قالب‌ های مختلف تزریق می‌ شود. سپس پلاستیک سرد شده و از قالب خارج می‌ شود تا به صورت نهایی برای استفاده در خانه‌ ها آماده شود.

فیلم تولید لوازم خانگی توسط دستگاه تزریق پلاستیک

 
 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳