استفاده از ماشین آلات تزریق پلاستیک برای تولید قطعات صنعت آب و فاضلاب

تولید قطعات صنعت آب و فاضلاب به روش تزریق پلاستیک محصولات متفاوتی با روش تزریق پلاستیک ساخته می شوند که در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات شامل قطعاتی مانند:  انواع واشری لاستیکی لرهای بتونی مسلح، واشر سایزی 600 میلیمتر – 800 میلیمتر – 1000 میلیمتر – 1200 میلیمتر، انواع اورینگی مخصوص لوله ی فاضلاب، انواع واشرهای مخصوص لوله ی آب و فاضلاب، انواع واشری مانشون، انواع واشری مخصوص آب بندی لوله ی بتونی استفاده می شود.

از دیگر محصولاتی که به وسیله ماشن تزریق پلاستیک ساخته می شود و قابل استفاده در صنعت آب و فاضلاب می باشد می توان به انواع دریچه ی فاضلاب، انواع آبندهای لاستیكی مخصوص حوضچه ی آب و فاضلاب، واشرهای لوله ی پلی اتیلن، واشر و اورینگی مخصوص آبند نمودن لوله ی آبرسانی و قطره ای و آبیاری فضا سبز شهری، واشر وگسكتی لاستیكی و اورینگ جهت آبند نمودن لوله ی فولادی در سایزهای مختلف و بسیاری از قطعات لاستیکی آب و فاضلاب اشاره کرد.

این محصولات در متریالی مختلف در شرکتی آب و فاضلاب مصرف می شود. محصولات مصرفی در صنعت آب و فاضلاب با بهترین کیفیت و به روشی تزریقی، باید و وکیوم تولید می شود.

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳