تولید قطعات صنعت آب و فاضلاب با دستگاه تزریق پلاستیک

تولید قطعات آب و فاضلاب

صنعت تولید قطعات آب و فاضلاب به لطف تقاضای روزافزون آن در بازار یکی از تأثیرگذارترین و قدرتمندترین صنایع جهان است. قالب تزریق پلاستیک اساساً به معنای پر کردن پلاستیک گرم در قالب های خاص است تا بخشی از این قطعات به شکل و ساختار مورد نظر بدست آید. از قالب تزریق پلاستیک در ایجاد لوله های پلاستیکی بی شماری مانند لوله های pvc استفاده می شود. به همین دلیل، قالب تزریق پلاستیک مکان مهمی در صنعت تولید قطعات آب و فاضلاب دارد. دستگاه های اطلس ماشین پلیمر همه قابلیت هایی را که باید در مورد چگونگی ساخت و تولید قطعات آب و فاضلاب در یک کارخانه بدانید را دارا می باشد.
قطعات تولید شده با انواع دستگاه های تزریق پلاستیک مزایای زیادی نسبت به قطعات فلزی دارند. تکنیک قالب سازی تزریق برای این صنعت انقلابی بوده است زیرا به تولیدکنندگان این امکان را داده تا تجهیزات مقرون به صرفه را در مقیاس بزرگ تولید کنند تا افراد بیشتری بتوانند از آنها لذت ببرند.

قطعات تولیدی با تکنیک های قالب تزریق پلاستیک دارای مزایای بسیاری است که سایر روش های سنتی آن را انجام نمی دهند. مهمترین مزیت این است که قالب تزریق جزئیات بسیار بیشتری و هندسه بهتری برای تولید قطعات آب و فاضلاب ارائه می دهد زیرا در طی فرآیند فشار بیشتری اعمال می شود.
تکنیک های قالب تزریق پلاستیک همچنین باعث می شود که این قطعات با سرعت بسیار بیشتری ایجاد شوند و قطعات را از دیدگاه زمان و کارآمد، بسیار مؤثر کند.

قطعات قابل تولید آب و فاضلاب توسط دستگاه تزریق پلاستیک

محصولات متفاوتی با روش تزریق پلاستیک ساخته می شوند که در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات شامل قطعاتی مانند: انواع واشری های لاستیکی، واشر سایزی 600 میلیمتر – 800 میلیمتر – 1000 میلیمتر – 1200 میلیمتر، انواع اورینگی مخصوص لوله ی فاضلاب، انواع واشرهای مخصوص لوله ی آب و فاضلاب، انواع واشری مانشون، انواع واشری مخصوص آب بندی لوله ی بتونی.

از دیگر محصولاتی که به وسیله ماشین تزریق پلاستیک ساخته می شود و قابل استفاده در صنعت آب و فاضلاب می باشد می توان به انواع دریچه ی فاضلاب، انواع آبندهای لاستیكی مخصوص حوضچه ی آب و فاضلاب، واشرهای لوله ی پلی اتیلن، واشر و اورینگی مخصوص آبند نمودن لوله ی آبرسانی و قطره ای و آبیاری فضا سبز شهری، واشر وگسكتی لاستیكی و اورینگ جهت آبند نمودن لوله ی فولادی در سایزهای مختلف اشاره کرد.

این محصولات در متریالی مختلف در شرکت های آب و فاضلاب مصرف و با بهترین کیفیت و به روشی مناسب تولید می شوند.
 

مزایای تولید قطعات آب و فاضلاب با قالب تزریق پلاستیک

استحکام اضافی: قالب تزریق پلاستیک شامل تکنیک های فشار بسیار بالا است بنابراین هنگام ایجاد و تولید قطعات آب و فاضلاب، نیروی قابل توجهی ایجاد می کند. این امر قدرت فوق العاده ای را به این قطعات می بخشد و آنها را کاملاً محکم می نماید. 
استفاده بهتر از رنگ: فناوری ساخت قالب تزریق یک تکنیک بسیار ویژه است که در آن دستگاه قالب تزریق پلاستیک از رنگ های مختلف و گلوله های پلاستیکی برای ایجاد بهینه ترین رنگ استفاده می کند. این امر به تولیدکننده اجازه می دهد تا قطعات را به دقیق ترین روشی که طراحی و پیش بینی شده است، رنگ کند.
تولید انبوه سریعتر: تکنیک قالب سازی تزریق یک تکنیک سریع است که می تواند این قطعات را با سرعت بسیار سریع تولید کند.
کاهش زباله: در مقایسه با تکنیک های تولید قطعات آب و فاضلاب پلاستیکی معمولی که تعداد زیادی زباله ایجاد می کنند، قالب تزریق پلاستیک قطعات آب و فاضلاب نیاز به استفاده پلاستیک حداقل و کنترل شده دارد که بیشتر پلاستیک هایی را که در طی این فرآیند تولید می شود، تضمین می کند.

چرا باید از دستگاه های تزریق پلاستیک اطلس ماشین پلیمر برای تولید قطعات آب و فاضلاب استفاده نمود؟

دستگاه های تزریق پلاستیک اطلس ماشین پلیمر کیفیت و شهرت بی نظیری در بین مشتریان خود دارند. این دستگاه ها تمام خواسته ها و الزامات مشتری خود را در برمی گیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کسب در امد از این دستگاه ها می توانید به صفحه کسب درامد از دستگاه تزریق پلاستیک مراجعه نمایید.

فرایند تولید محصولات صنعت آب و فاضلاب

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳