دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه و سبد زنی

افزودن محتوا...

ماشین تزریق پلاستیک سری HDC 

یکی از مهم ترین دستگاه های تزریق پلاستیک که در جهت تولید سبد میوه و باکس ها مورد استفاده قرار می گیرد، ماشین تزریق پلاستیک سری HDC می باشد. از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات این دستگاه می توان به فشار بالا، سرعت زیاد، زمان خنک کاری مناسب، ضخامت و عمق قعطات و همچنین جنس مواد مصرفی اشاره کرد. همچنین از دستگاه های تزریق پلاستیک سری HDC در صنعت باغبانی و کشاورزی استفاده می شود.

معرفی دستگاه سبدزنی

دستگاه سبد زنی یا دستگاه تولید سبد میوه، از جمله ماشین های تزریق پلاستیک است. امروزه در فرآیند سبد سازی و تولید محصولات پلاستیکی از این دستگاه استفاده می شود.

 دستگاه تولید سبد میوه و قطعات در زمینه کشاورزی و باغبانی پرکاربرد هستند. وسیله های پلاستیکی که توسط  دستگاه تزریق سبد میوه ساخته می شوند، در شاخه های باغبانی و کشاورزی مورد استفاده قرارمی گیرند.

این پلاستیک ها از روش تزریق پلاستیک تولید و تهیه می شوند؛ مانند : سبد های پلاستیکی میوه، سطل های پلاستیکی و گلدان های پلاستیکی گیاهان. دستگاه تولید سبد میوه یک دستگاه صنعتی است که به صورت خودکار و پیوسته سبدهای مخصوص جمع‌ آوری و حمل میوه‌ ها را تولید می‌ کند. دستگاه تزریق سبد میوه از مواد اولیه پلاستیکی برای تولید سبدها استفاده می‌ کند. دستگاه تولید سبد میوه به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت انسانی عمل می‌ کند. ابتدا، مواد اولیه (پلاستیک) به دستگاه وارد می‌ شود. سپس، دستگاه سبد زنی با استفاده از قالب‌ های خودکار، سبدهای مخصوص جمع‌ آوری و حمل میوه‌ ها را تولید می‌ کند.

این سبدها معمولاً دارای طراحی‌ های خاصی هستند که برای نگهداری و حمل میوه‌ ها مناسب می باشند. از طراحی بخصوص آن میتوان به سوراخ های هواپرست برای اتصال هوا و جلوگیری از فاسد شدن میوه ها اشاره کرد.

به کارگیری دستگاه تولید سبد میوه منجر به بهبود بهره وری و کاهش هزینه ها در فرآیند جمع آوری و حمل میوه‌ها می شود. هزینه و زمان صرف شده برای سبد سازی به صورت دستی با استفاده از دستگاه تزریق سبد میوه، به حداقل می رسد. دستگاه تولید سبد میوه، کیفیت و استحکام سبد های تولید شده را نیز بهبود می بخشد. 

از دیگر مزایای این دستگاه، کاهش خطرات ناشی از دخالت انسان در فرآیند تولید سبد ها می باشد. سبد‌های پلاستیکی میوه معمولا به صورت یک یا چند ردیف تولید می شوند. این سبدها بر اساس حجم و وزن میوه ای که قرار است در آن قرار گیرد طراحی و تولید می شوند.

بسته به مدل های گوناگونی که برای سبد های پلاستیکی میوه وجود دارد، ازدستگاه های سبد زنی متفاوتی استفاده می شود. دستگاه های سبد زنی مدل های مختلفی دارند. معمولا از دستگاه سبد زنی 250 تنی برای تولید سبد های 6 کیلویی استفاده می شود. محصول دیگری که می توان با دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه تولید کرد، گلدان های پلاستیکی است. گلدان های پلاستیکی نیز در اشکال، ابعاد و رنگ های مختلفی توسط ماشین های سبدزنی تولید می شود.

دستگاه تولید سبد میوه و باکس صنعتی

خرابی های رایج دستگاه سبدزنی

یکی از رایج ترین دغدغه های مهم افرادی که از دستگاه های سبد زنی استفاده می کنند خرابی سیلندر و ماردون دستگاه می باشد. در بیشتر دستگاه های سبد زنی این قطعات خیلی زود دچار خرابی و یا نقص می شوند.

شرکت اطلس ماشین راهکار جدیدی برای رفع ایرادات دستگاه سبد زنی  پیدا کرده است. این مجموعه برای رفع مشکل از سیلندر و ماردون هایی قوی تر از سیلندر ماردون های بی متال استفاده کرده است.

در شرکت اطلس ماشین از سیلندر و ماردون های بی متال ایکس در تولید دستگاه تزریق پلاستیک میوه یا اصطلاحا دستگاه سبد زنی استفاده می شود. 

این نوع از سیلندر و ماردون ها (بی متال ایکس)، دارای ویژگی های بالاتری نسبت به مدل بی متال است. از مزایای این مدل می‌توان به پوشش کرومی با ضخامت 1.5 میلی متر و ضمانتی 18 ماهه اشاره کرد.

یکی دیگر از دغدغه هایی که شرکت های سازنده با آن رو به رو هستند، خورندگی و ساییدگی سیلندرو ماردون ها می باشد؛ زیرا تولیدکنندگان از مواد درجه دو و درجه سه استفاده می کنند که باعث می شود این قطعات بسیار زود دچار مشکل شوند.

این مشکل نیز توسط شرکت اطلس ماشین برطرف شده است. این مجموعه با توجه به آلیاژ بسیار خوبی که در ساخت سیلندر و ماردون ها استفاده می کند؛ دیگر این مشکلات ایجاد نمی شود.

خرید دستگاه تزریق پلاستیک HDC

شرکت اطلس ماشین پلیمر در جهت ساخت و تولید انواع دستگاه های تزریق فعالیت دارد. یکی از دستگاه هایی که توسط این شرکت تولید و عرضه می شود، با نام دستگاه سری HDC شناخته شده که در راستای صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. سری HDC که توسط شرکت اطلس ماشین پلیمر تولید می شود دارای ویژگی و خصوصیات بالایی می باشد که با مراجعه به صفحه اصلی این محصول می توانید اطلاعات کامل تری دریافت کنید. اگر شما در صنعت کشاورزی و باغبانی فعالیت دارید پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ماشین تزریق پلاستیک سری HDC مراجعه کنید و در صورت نیاز برای خرید اقدام کنید. 

فرایند تولید سبد میوه با استفاده از ترزیق پلاستیک

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳