تولید تجهیزات پلاستیکی در صنعت داروسازی به کمک دستگاه تزریق پلاستیک

تولید تجهیزات دارویی

صنعت داروسازی در دهه های زیادی از قالب تزریق پلاستیک برای تبدیل محصولات فلزی به پلاستیک و سپس استفاده از رزین های مهندسی شده برای موارد روزانه استفاده می کند. در تولید تجهیزات دارویی و داروسازی، کیفیت یک عامل فوق العاده مهم است. با توجه به سلامت و ایمنی، انتخاب یک دستگاه قالب تزریق پلاستیک که بتوانید با ایجاد محصولات ایمن و بادوام به آن اعتماد کنید، کلیدی است. ماشین های تزریق پلاستیک اطلس پلیمر می توانند پلی برای رسیدن شما به آرزوهایتان باشد.

چرا قالب تزریق پلاستیک برای تولید تجهیزات داروسازی مهم است؟

رزین های پلاستیکی که در قالب تزریق پلاستیک استفاده می شوند، خواص مکانیکی بسیار خوبی از جمله استحکام کششی بالا، مقاومت در برابر دمای بالا و تحمل زیاد که با فلزات مطابقت دارد، ارائه می دهند. 
پلاستیک ها ماده جدیدی برای استفاده در محصولات خانگی یا به طور کلی برای صنعت پزشکی نیستند. در واقع، پلاستیک برای چندین دهه برای تولید تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی استفاده شده است. چقدر پیش می توانید به یاد بیاورید؟ زمانی که نسخه ای را از داروخانه خریداری کردید که در بطری پلاستیکی نبوده، ممکن است نتوانید اصلا به خاطر بیارید. داروسازان برای ده ها سال از بطری های پلاستیکی با درپوش های ایمنی برای تجویز قرص های خوراکی استفاده کرده اند. گزینه خرید داروهای بدون نسخه در بسته یکبار مصرف نیز مدت زیادی است که وجود داشته اند. پلاستیک برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است و دلایل خوبی نیز دارد.
ما توانایی ساخت قطعات و تجهیزات دارویی با کیفیت بالا مانند شانه شپش، بطری و درپوش دارو، قطعات پزشکی کوچک و غیره را داریم. قالب تزریق پلاستیک دارای تطبیق پذیری برای ارائه محصولات و تجهیزات در زمینه تولید تجهیزات داروسازی می باشد. تولید تجهیزات دارویی دارای مشخصات و الزاماتی هستند که ما هر بار از رعایت آنها اطمینان می دهیم.

چگونه پایدار می مانیم و بهترین محصولات را با کیفیت ارائه می دهیم؟

برای اینکه در تولید تجهیزات داروسازی به وسیله قالب تزریق پلاستیک پیشرو باقی بمانیم، باید راه های نوآورانه ای برای پایداری پیدا کنیم. همراه با راه حل های سازگار با محیط زیست، در اینجا نحوه کار برای پایداری آمده است:
استفاده از پلاستیک های زیستی: این پلاستیک ها از مواد تشکیل شده از موجودات زنده یا مرده به دست می آیند. این مواد شامل پلی هیدروکسی آلکنوات ها (PHA)، استات ها و PLA هستند.
مواد زیست تخریب پذیر: استفاده از این نوع پلاستیک ها تضمین می کند که ما به آلودگی محیط زیست کمک نمی کند.

پلاستیک های قابل بازیافت: پلاستیک های قابل بازیافت هزینه های تولید را کاهش می دهند زیرا بیشتر پلاستیک های خام خود را با بازسازی قطعات قدیمی به دست می آورند. برخی از پلاستیک های بازیافتی عبارتند از PET، HDPE ،PP و پلی استایرن.

مزایای تولید تجهیزات داروسازی 

کم هزینه - تولید پلاستیک برای کاربردهای دارویی معمولاً می تواند به روشی عمومی انجام شود که به مواد تخصصی نیاز ندارد. بطری های قرص، که ممکن است ساده ترین کاربرد آن باشد، محصول ساده ای است که میلیون ها نفر می توانند به سرعت آن را بسازند. پلاستیک ها همچنین تولید با کار کمتر، مواد خام کم هزینه را ارائه می کنند و وزن سبک آن ها هزینه حمل و نقل کمتری را ارائه می دهد.
انعطاف پذیری برای کاربرد - پلاستیک ها برای تولید تجهیزات داروسازی بسیار سازگار و انعطاف پذیر هستند. آنها را می توان در صورت نیاز برای پاسخگویی به یک تقاضای خاص رنگ کرد، آنها را می توان برای دماهای بالا یا پایین فرموله کرد، و همچنین می توان آنها را برای سازگاری با محصولات فشرده خوردگی طراحی کرد. با وجود هزاران رزین مهندسی شده در حال حاضر، می توان رزین خاصی را برای نیازهای دارویی شما انتخاب کرد.
استحکام باورنکردنی در مقابل وزن – پلاستیک ها در یک برنامه با دیواره نازک طراحی شده و همچنان بسیار قوی است. در برخی موارد، آنها می توانند از یک فلز قابل مقایسه قوی تر باشند و همچنان خواص بهتری در برابر خوردگی با نیازهای پردازش ثانویه کمتر دارند.
تلورانس های دقیق - صنعت داروسازی به طور کلی به تلرانس های بسیار دقیقی برای اطمینان از ایمنی نیاز دارد. کاربردهای دارویی تفاوتی ندارند. قالب تزریق پلاستیک می تواند دقت برابر یا بهتری را برای محصولات فلزی قابل مقایسه برای مطابقت با استانداردهای دارویی و پزشکی ارائه دهد.
تکمیل سفارشیانواع دستگاه های تزریق پلاستیک می توانند بدون نیاز به فرآیندهای ثانویه، پوشش های مختلفی را در محصول شما بگنجاند. لوگوها یا برجسته سازی را می توان به قالب تزریق اضافه کرد تا لمس های شناسایی سفارشی ایجاد شود، رنگ های اضافی را می توان اضافه کرد و اکثر گزینه ها برای رسیدن به نتیجه مشابه نیازی به کار اضافی ندارند. این می تواند گزینه های خلاقانه را بدون اضافه کردن هزینه باز کند.

پلاستیک ها در تولید تجهیزات داروسازی چگونه استفاده می شوند؟

در حال حاضر صدها کاربرد پلاستیک در تولید تجهیزات داروسازی وجود دارد. آنها از مزایای هزینه کم، کاهش وزن و استحکام بالا برای ارائه بهترین نتایج برای برنامه استفاده می کنند. برخی از این کاربردها به شرح زیر است:

سرنگ ها
استنشاقی ها
کیسه های انتقال مایعات
بسته بندی (ممکن است بسته تاولی برای تک قرص ها و غیره باشد)
ویال ها
ابزارهای تشخیصی (مانند گوشی پزشکی، چکش کوچک و غیره)
درب بطری 
لوله پلاستیکی
محصولات دارویی همچنین می توانند از ایده های جدید برای گنجاندن پایداری در محصولات جدید یا بازطراحی شده بهره ببرند. به عنوان مثال، بسیاری از پلاستیک ها پس از استفاده قابل بازیافت هستند. محصول جدید شما می تواند دارای یک پلاستیک 100% قابل بازیافت باشد که اطمینان حاصل می کند که می تواند بارها و بارها برای کاهش آلودگی استفاده شود. محصول جدید شما همچنین می تواند با یک پلاستیک زیستی ساخته شود که می تواند به مرور زمان به اجزای اصلی خود بازگردد. پلاستیک های زیست تخریب پذیر یکی دیگر از گزینه های قوی است که می توانید برای تأثیر زیست محیطی با محصول جدید خود در نظر بگیرید.

چرا ماشین های تزریق پلاستیک اطلس پلیمر را برای تولید تولید تجهیزات داروسازی انتخاب کنیم؟

با اطلس پلیمر، کیفیت هرگز مسئله ای نیست. محصولات دارویی ما با دقت و کیفیت ساخته شده اند. اگر به اطلاعات بیشتر در مورد در آرمد از این دستگاه ها نیاز دارید می توانید به صفحه کسب در امد از دستگاه تزریق پلاستیک مراجعه نماید.

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳