تولید اسباب بازی با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک

اسباب بازی های ساخته شده با تزریق پلاستیک پلاستیک از جمله محصولاتی است که کاربرد بسیار زیادی دارد و برای ساخت وسایل مختلفی همچون تولید اسباب بازی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. پلاستیک ها در انواع مختلفی از جمله نرم، شفاف، مات می تواند باشد که مشابه به چوب، چرم و یا ابریشم به نظر بیاید و در اکثر موارد وسیله های تولیدی با آن ها با استفاده از قالب در ماشین های تزریق پلاستیک ساخته می شود.
اکثر اسباب بازی های پلاستیکی شامل عروسک های پلاستیکی، اسباب بازی های چرخ دار و حتی سازه های پلاستیکی با استفاده از روش تزریق پلاستیک و دستگاه های تزریق پلاستیک ساخته می شوند.
هزینه خرید دستگاههای تزریق پلاستیک تولید اسباب بازی پلاستیکی هزینه ای مابین 60 تا چند صد میلیون می باشد. همچنین هزینه ی مورد نیاز برای طراحی و ساخت قالب نیز هزینه ای مابین 5 تا 20 میلیون تومان خواهد بود. البته در زمان راه اندازی خط تولید قطعات اسباب بازی هزینه ی کارگاه و کارگر و برق نیز به هزینه های جاری شما اضافه خواهد شد. البته با توجه به اینکه برای ساخت اسباب بازی ها عروسک های پلاستیکی نیاز به چندین قالب خواهید داشت، هزینه تهیه قالب های اسباب بازی ها برای شما بیشتر خواهد شد.
مواد خامی که برای تهیه پلاستیک به کار می روند شامل نفت و گاز می شوند. این سوخت های فسیلی معمولا با اکسیژن و کلر ترکیب می شوند و برای ساخت انواع قطعات پلاستیکی مانند اسباب بازی های پلاستیکی و عروسک های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه ویدئویی از نحوه طراحی و ساخت قالب را برای استفاده در ماشین های تزریق پلاستیک و ساختن اسباب بازی های کودکان ببینید.

 

 
 

 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳