لیست قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک

معرفی شرکت اطلس ماشین

شرکت اطلس ماشین پلیمر که با نام اطلس سرویس هم شناخته می شود یک شرکت هوشمند می باشد که در صنعت پلاستیک فعالیت دارد. شرکت اطلس در سال 1371 تاسیس و فعالیت های زیادی هم در صنعت پلاستیک داشته است. این شرکت در راستای ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک فعالیت دارد و بر اساس و به کارگیری تمام اصول مهندسی دستگاه های باکیفیت و مهمی تولید کرده است.

برای شرکت اطلس باعث افتخار است که بر اساس اعتقادی راسخ به تولید دستگاه هایی کیفیت محور و بر اساس تاکید بر کسب رضایت کامل مشتری، با شعار "متعهد از گذشته تا به امروز" در مدت 32 سال اعتماد مشتریان عزیز را کسب نموده و آرامش خریداران محترم را در خصوص استفاده بهینه از محصولات اطلس ماشین را در زیر چتر حمایت همه جانبه خدمات پس از فروش فراهم کرده است.

 

انواع دستگاه های تزریق پلاستیک شرکت اطلس ماشین

شرکت اطلس از سال 1371 تا به امروز دستگاه های تزریق مختلفی را با بهترین کیفیت روانه بازار کرده است. هر کدام از این دستگاه ها کاربرد های خاص و منحصر به فرد خود را داشته اند و در خط تولید سایر کارخانه ها مورد استفاده واقع شده اند. باتوجه به اهمیت این موضوع در این بخش به معرفی دستگاه های تزریق پلاستیک که توسط این شرکت ساخته شده اند خواهیم پرداخت.

دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

دستگاه تزریق پلاستیک خانگی، یک ابزار کوچک و قابل حمل است که به افراد امکان می‌دهد تا قطعات پلاستیکی را با کیفیت حرفه‌ای در خانه خود تولید کنند. با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک خانگی، افراد می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند و قطعات پلاستیکی مورد نیاز خود را ساخته و استفاده کنند.

دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی

دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی، یک نوع دستگاه است که برای قالب گیری تزریق پلاستیک استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از سیستم هیدرولیک، مواد پلاستیکی را به شکل قالب تغییر میدهد. دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی شامل چند قسمت اصلی است. ابتدا مواد پلاستیکی درون یک واحد ذوب شده و به شکل یک ماده صاف و یکنواخت تبدیل می شود. سپس مواد پلاستیکی با استفاده از فشار و حرارت، به داخل قالب فشرده می شود.

دستگاه تزریق پلاستیک الکتریکی

یکی از فناوری‌ های جدید در صنعت پلاستیک، دستگاه‌ های تزریق پلاستیک الکتریکی هستند. این دستگاه‌ ها از انرژی الکتریکی برای تزریق مواد پلاستیکی به قالب‌ ها استفاده می ‌کنند و باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه ‌ها، افزایش دقت و سرعت تولید، کاهش هزینه‌ های نگهداری و تعمیرات و کاهش آلودگی صوتی و زیست محیطی می ‌شوند.

دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی

دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی، یک نوع پیشرفته ‌تر از دستگاه تزریق پلاستیک الکتریکی است که از ترکیب تزریق پلاستیک و فناوری‌ های الکتریکی و هیدرولیک استفاده می‌ کند. این دستگاه‌ ها از الکتریک و هیدرولیک به عنوان منابع انرژی استفاده می ‌کنند و امکانات کنترل الکترونیکی پیشرفته‌ تری دارند.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی

دستگاه های تزریق پلاستیک بادی یک نوع دستگاه تزریق پلاستیک هستند که برای تولید قطعات پلاستیکی با شکل بادی یا هواپرکن استفاده می ‌شوند. این دستگاه ‌ها از یک قالب بادی استفاده می‌ کنند که به وسیله تزریق پلاستیک، قطعات پلاستیکی با شکل بادی تولید می شوند. این قطعات معمولاً برای استفاده در صنایع مختلف مانند صنایع خودروسازی، صنایع الکترونیکی و صنایع پزشکی استفاده می ‌شوند. دستگاه های تزریق پلاستیک بادی معمولاً دارای سیستم های اتوماتیک و کنترل کامپیوتری هستند که به طور دقیق میزان تزریق و فشار را کنترل می‌ کنند تا قطعات پلاستیکی با کیفیت بالا تولید شود.

 

لیست قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک شرکت اطلس ماشین

هر کدام ازدستگاه های تزریق پلاستیک با توجه به مشخصات و کاربردی که دارند، از قیمت های مختلفی هم برخوردار هستند. اطلس ماشین، دستگاه ها را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه داده و از خدمات پس از فروش هم پشتیبانی می کند. اگر به دنبال اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک هستید می توانید با متخصصان و کارشناسان شرکت تماس گرفته و از قیمت و شرایط خرید اطلاعات کافی را کسب کنید. برای ارتباط با کارشناسان شرکت می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

تلفن دفتر تهران: 31-33-33-77-021

تلفن مشهد: 3-81-36-51-36-051

شما می توانید برای آگاهی از قیمت دستگاه هایی که در این قسمت درج شده است با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

  • دستگاه تزریق پلاستیک بادی
  • دستگاه تزریق پلاستیک خانگی
  • دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی
  • دستگاه تزریق پلاستیک الکتریکی
  • دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳