درباره اطلس ماشین

مفتخریم تا با شما در این مسیر زیبا همسفر شویم مسیری به وسعت و زیبایی جهان هستی و با ظرافت و قدرت تکنولوژی روز دنیا. 
با پشتوانه سالها تلاش و تحقیق، دستگاهی ساخته ایم تا همگام با صنعت روز تزریق پلاستیک جهان، تلفیقی از هنر و فن آوری را به همراه داشته باشد. از رضایت شما انرژی گرفته وبه شما یاری مینمائیم تا در آرامشی به رنگ آبی اطلسی بیش از پیش بر رونق و کسب کار خود بیفزایید و اینگونه است که آینده را می سازیم. آینده ای که در آن صنعت و تکنولوژی با آرامش و زیبایی جهان هستی در تضاد نباشد.
با تفکر و برنامه ریزی دقیق و جذب افراد کاردان و شایسته از سال 1371 در صدد برآمدیم تا در خصوص ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک با شیوه مدرن و بر اساس اصول مهندسی نقشی به سزا داشته باشیم. لذا پس از تجهیز کارگاهی مجهز با امکانات کامل و استاندارد در شهر مشهد مقدس، اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی نمودیم که بر اساس اصول مدرن خطوط تولید، با آغاز حرکت از ایستگاه واحد طراحی و مهندسی و بررسی دقیق توسط نرم افزار های شبیه ساز، حرکت قسمت های مختلف دستگاه را بررسی نموده و پس از کسب تائید نهائی از مدیریت محترم، جناب آقای مهندس صباغی به واحد برنامه ریزی و تولید ابلاغ گردد. مراحل ساخت قطعات و مونتاژ با حساسیت زیاد و نظارت کامل واحد کنترل و تضمین کیفیت اجرا و پس از تکمیل دستگاه و انجام تست نهائی تحویل مشتریان عزیز می گردید.

باعث افتخار ماست که بر اساس اعتقادی راسخ به تولید دستگاه هایی کیفیت محور و بر اساس تاکید بر کسب رضایت کامل مشتری، با شعار " متعهد از گذشته تا به امروز " در مدت 32 سال اعتماد مشتریان عزیز را کسب نموده و آرامش خریداران محترم را در خصوص استفاده بهینه از محصولات اطلس ماشین را در زیر چتر حمایت همه جانبه خدمات پس از فروش فراهم نمائیم.

در راستای تحقق اهداف مجموعه اطلس ماشین و به منظور ارتقا روز افزون سطح کیفی و تکنولوژی دستگاه ها و تجهیزات جانبی، و نیز ارائه بهتر خدمات پس از فروش ، اعضای مجموعه بر اساس چارت سازمانی و در رده های مختلف مدیریتی و پرسنلی ، در دوره های متعددی در زمینه آموزش های علمی و فنی، برقراری استاندارد های ایزو، اجرای اصول5S، CS و غیره شرکت نموده و موفق به کسب مدارک و گواهی های معتبر گردیده اند. 

فروش پایان راه نیست، ابتدای تعهد ماست

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳