درباره ما

شرکت اطلس ماشین پلیمر با 25 سال سابقه‌ی درخشان در صنعت پلاستیک کشور که تخصص آن طراحی و ساخت ماشینهای تزریق پلاستیک و لوازم جانبی ‌‌می‌باشد و ‌‌می‌توان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌‌های انتخاب جهت راه اندازی خطوط تولید قطعات پلاستیکی انتخاب نمود. این شرکت طی ربع قرن تلاش خود توانسته تعداد چشم گیری از محصولات خود را در سراسر کشور عزیزمان نصب و راه اندازی نماید و با بهره گیری از تیم متخصص و مجرب و گارانتی و خدمات پس از فروش و مطمئن و به موقع بخش بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد.
مشاورین اطلس همه روزه آماده پاسخگویی و مشاوره‌ی تخصصی در زمینه راه اندازی خطوط تولید و خرید ماشین های تزریق می‌باشند.
ضمنا به علت نوسانات قیمت در بازار، از نقد و بررسی  در زمینه قیمت ماشینهای فوق در این مقاله معذوریم.
شرکت ماشینهای تزریق پلاستیک اطلس ماشین پلیمر فعالیت خود را از سال 1370 در زمینه طراحی و ساخت دستگاه تزریق پلاستیک در مشهد مقدس آغاز کرد و طی 25 سال توانست تعدادی زیادی از دستگاه های تزریق پلاستیک را در سراسر کشور و همچنین صادرات ماشین‌‌های تزریق پلاستیک به تعدادی از کشور‌‌های همسایه ارسال، تحویل، نصب و راه اندازی نماید. بعد از گذشت 15 سال از فعالیت خود در سال 1385، با تصمیم به گسترش و تکمیل سبد فروش محصولات خود، اقدام به واردات ماشین‌‌های تزریق پلاستیک از کشور چین نمود و به همین منظور بعد از طی 2 سال تحقیق و بررسی در سال1387 با دریافت نمایندگی انحصاری از شریک تجاری خود شرکت‌‌ هایدا چین توانست فعالیت خود را در بازار فروش ماشین‌‌های تزریق پلاستیک در ایران و کشور‌‌های همسایه بیش از پیش گسترش دهد. سپس در سال 1393 به درخواست برخی مشتریان و تصمیم هیات مدیره، شرکت اقدام به خرید و راه اندازی واحد صنعتی در شهر تهران نمود که در خور و شان مشتریان گرا‌‌می‌باشد. این مجموعه به لطف خداوند و با درایت و صداقت، هم اکنون به عنوان عضو ثابتی از صنعت پلاستیک کشور بوده و با بهره گیری از تنوع در محصولات و خدمات به موقع و مطلوب توانسته است بخش قابل توجهی از بازار ماشین های تزریق پلاستیک را به خود اختصاص دهد.

هنگا‌‌می‌ که صحبت از قطعات و مصنوعات شکیل، متنوع و بادوام پلاستیکی به میان ‌‌می‌آید بی درنگ روش تولید آن به ذهن خطور ‌‌می‌کند. یکی از مهمترین، با دقت ترین و سریع ترین روش تولید، استفاده از ماشین های  پرس تزریق پلاستیک ‌‌می‌باشد به این صورت که مواد اولیه پلاستیک که به صورت دانه‌‌های ریز ( گرانول) وارد دستگاه شده و پس از عبور از محفظه ای داغ ( بین 180 تا 280 درجه سانتی گراد که البته بستگی  به نوع مواد پلاستیکی دارد) به نام سیلندر و مارپیچ، مواد پلاستیکی  حالت مذاب به خود گرفته و توسط جکی هیدرولیکی به داخل حفره‌‌های قالب تزریق شده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی قطعه مذبور تولید و آماده خروج از دستگاه و استفاده ‌‌می‌باشد.
تنوع در رنگ، شکل ظاهر و دوام قطعه و همچنین طیف گسترده استفاده از قطعات پلاستیکی باعث شد که به یکی از مهمترین محصولات در صنایع خودرو سازی، پزشکی، اسباب بازی، لوازم آشپزخانه، لوازم برقی و الکترونیکی و ... تبدیل گردد.
استفاده از دستگاه‌‌های تزریق پلاستیک در ابتدا و برای تولید قطعات ساده و بدون حساسیت نیاز به تجربه ای طولانی و تلاش بالا نداشته از این رو به عنوان یکی از کارآفرین ترین صنایع به شمار ‌‌می‌آید، مخصوصاً در زمینه ی تولید قطعات مونتاژی که بعد از تولید نیاز به مونتاژ و نیروی انسانی داشته، مثل آسباب بازی‌‌های کودکان و یا برخی لوازم خورویی و ...
با توجه به تنوع بازار فروش دستگاه های تزریق پلاستیک در ایران، انتخاب بهترین ماشین کمی ‌دشوار ‌‌می‌گردد که البته با دقت در رزومه شرکت، دریافت گارانتی واقعی که شامل تما‌‌می ‌قطعات دستگاه باشد، خدمات پس از فروش به موقع، نصب و راه اندازی و آموزش، بازدید دوره ای منظم، پاسخگویی 24 ساعته و ... 
قیمت و شرایط مناسب با توان و بودجه مشتری ‌‌می‌توان انتخابی دقیق و شایسته انجام داد.

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳