هنگامیکه صحبت از قطعات و مصنوعات شکیل، متنوع و بادوام پلاستیکی به میان می آید بی درنگ روش تولید آن به ذهن خطور می کند. یکی از مهمترین، با دقت ترین و سریع ترین روش تولید، استفاده از ماشینهای  پرس تزریق پلاستیک می باشد به این صورت که مواد اولیه پلاستیک که به صورت دانه های ریز ( گرانول) وارد دستگاه شده و پس از عبور از محفظه ای داغ ( بین 180 تا 280 درجه سانتی گراد که البته بستگی  به نوع مواد پلاستیکی دارد) به نام سیلندر و مارپیچ ،مواد پلاستیکی  حالت مذاب به خود گرفته و توسط جکی هیدرولیکی به داخل حفره های قالب تزریق شده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی قطعه مذبور تولید و آماده خروج از دستگاه و استفاده می باشد. تنوع در رنگ، شکل ظاهر و دوام قطعه و همچنین طیف گسترده استفاده از قطعات پلاستیکی باعث شد که به یکی از مهمترین محصولات در صنایع خودرو سازی، پزشکی، اسباب بازی، لوازم آشپزخانه، لوازم برقی و الکترونیکی و ......... تبدیل گردد.

استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک در ابتدا و برای تولید قطعات ساده و بدون حساسیت نیاز به تجربه ای طولانی و تلاش بالا نداشته از این رو به عنوان یکی از کارآفرین ترین صنایع به شمار می آید، مخصوصاً در زمینه ی تولید قطعات مونتاژی که بعد از تولید نیاز به مونتاژ و نیروی انسانی داشته، مثل آسباب بازی های کودکان و یا برخی لوازم خورویی و .....

با توجه به تنوع بازار فروش دستگاه های تزریق پلاستیک در ایران، انتخاب بهترین ماشین کمی دشوار می گردد که البته با دقت در رزومه شرکت، دریافت گارانتی واقعی که شامل تمامی قطعات دستگاه یاشد، خدمات پس از فروش به موقع، نصب و راه اندازی و آموزش، بازدید دوره ای منظم، پاسخگویی 24 ساعته و ......... و صد البته قیمت و شرایط مناسب با توان و بودجه مشتری می توان انتخابی دقیق و شایسته انجام داد.

شرکت اطلس ماشین پلیمر با 25 سال سابقه ی درخشان در صنعت پلاستیک کشور که تخصص آن طراحی و ساخت ماشین های تزریق پلاستیک و لوازم جانبی می باشد و می توان به عنوان یکی از بهترین گزینه های انتخاب جهت راه اندازی خطوط تولید قطعات پلاستیکی انتخاب نمود . این شرکت طی ربع قرن تلاش خود توانسته تعداد چشم گیری از محصولات خود را در سراسر کشور عزیزمان نصب و راه اندازی نماید و با بهره گیری از تیمی متخصص و مجرب و گارانتی و خدمات پس از فروش و مطمئن و به موقع بخش بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد.

مشاورین اطلس همه روزه آماده پاسخگویی و مشاوره ی تخصصی در زمینه راه اندازی خطوط تولید و خرید ماشینهای تزریق میباشند.

ضما به علت نوسانات قیمت در بازار ، از نقد و بررسی  در زمینه قیمت ماشینهای فوق در این مقاله معزوریم.

 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳