خدمات پس از فروش شرکت اطلس ماشین پلیمر

فروش پایان راه نیست...یکی از نقاط قوت و اصلی اطلس ماشین پلیمر، ارائه خدمات پس از فروش سریع و قابل اطمینان، به مشتریان خود می باشد.
اطلس ماشین با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان و همچنین مدرن ترین ابزار و تجهیزات، موفق شده است یکی از کم نظیرترین سرویس ها ی خدمات پس از فروش، از لحاظ نظم، سرعت، دقت و به خصوص کارائی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و دستگاههای خریداری شده در همه حال با بهترین کیفیت آماده کار می باشند که رضایت کلیه مشتریان شرکت اطلس ماشین پلیمر از خدمات و همچین کارایی منحصر به فرد کلیه دستگاهها، بیانگر و ثبات این واقعیت است. تیم پشتیبانی اطلس ماشین در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو نیاز مشتریان می باشد.

 سبد محصولات و خدمات اطلس ماشین 
- انواع دستگاه های عمومی و تخصصی تزریق پلاستیک 
- خدمات پس از فروش 24 ساعته
- مشاوره و فروش آنلاین در دوران کرونا
- سرویس های ادواری 
- لوازم جانبی
- سیلندر ماردون 
- قطعات یدکی
- نصب ، راه اندازی و آموزش 


بخش پشتیبانی فنی و مهندسی پس از فروش 
کارشناسان با تجربه ، متخصص و فعال در واحد خدمات فنی شرکت اطلس ماشین پلیمر با برخورداری از شناخت کامل نسبت به دستگاه‌ها و عیوب احتمالی آنها، آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان می باشند تا مشتریان با صرف کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قادر به استفاده مجدد از دستگاه خود باشد
 


کارشناسان با تجربه
تکنسین های این مجموعه با سالها  تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات و نگهداری ، هرساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترن مدل های دستگاه تزریق پلاستیک ، مناسبترین افراد جهت پشتیبانی از مشتریان گرامی هستند.