خدمات پس از فروش شرکت اطلس ماشین پلیمر

فروش پایان راه نیست...یکی از نقاط قوت و اصلی اطلس ماشین پلیمر، ارائه خدمات پس از فروش سریع و قابل اطمینان، به مشتریان خود می‌باشد.
اطلس ماشین با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان و همچنین مدرن ترین ابزار و تجهیزات، موفق شده است یکی از کم نظیرترین سرویس‌ها ی خدمات پس از فروش، از لحاظ نظم، سرعت، دقت و به خصوص کارائی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و دستگاههای خریداری شده در همه حال با بهترین کیفیت آماده کار می‌باشند که رضایت کلیه مشتریان شرکت اطلس ماشین پلیمر از خدمات و همچین کارایی منحصر به فرد کلیه دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌ها، بیانگر و ثبات این واقعیت است. تیم پشتیبانی اطلس ماشین در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو نیاز مشتریان می‌باشد.

 سبد محصولات و خدمات اطلس ماشین 
- انواع دستگاه‌های عمومی‌و تخصصی تزریق پلاستیک 
- خدمات پس از فروش 24 ساعته
- مشاوره و فروش آنلاین در دوران کرونا
- سرویس‌های ادواری 
- لوازم جانبی
- سیلندر ماردون 
- قطعات یدکی
- نصب، راه اندازی و آموزش 

بخش پشتیبانی فنی و مهندسی پس از فروش 

کارشناسان با تجربه، متخصص و فعال در واحد خدمات فنی شرکت اطلس ماشین پلیمر با برخورداری از شناخت کامل نسبت به دستگاه‌ها و عیوب احتمالی آنها، آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان می‌باشند تا مشتریان با صرف کمترین هزینه و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن قادر به استفاده مجدد از دستگاه خود باشد.

کارشناسان با تجربه

تکنسین‌های این مجموعه با سال‌ها تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات و نگهداری، هرساله با گذراندن دوره‌های عملی و آشنایی با جدیدترن مدل‌های دستگاه تزریق پلاستیک، مناسبترین افراد جهت پشتیبانی از مشتریان گرامی‌ هستند.

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳