• 2126
  • 3018
بردهای دستگاه تزریق

بردهای دستگاه تزریق

بردهای کنترل فشار یا سرعت (تک کانال)

این برد برای شیرهای پروپرشنال جهت کنترل فشار یا سرعت در سیستم های هیدرولیکی استفاده می شود. به طور استاندارد برای شیر هایی که حداکثر زیر یک آمپر جریان نیاز دارند (عمدتا یوکن، ویکرز، و های استار) استفاده می شود. نحوه کارکرد برد به صورت PWM  می باشد. ورودی کنترل این برد بین صفر تا 10 ولت بوده و خروجی آن بر حسب نیاز بین صفر تا یک آمپر می باشد. برای خروجی این برد امکان تقویت تا 5/2 آمپر (جهت انواع شیرهای پرو پرشنال) وجود دارد.

بردهای کنترل فشار و سرعت (دو کانال)

این برد برای شیرهای پروپرشنال جهت کنترل توامان فشار و سرعت در سیستم های هیدرولیکی استفاده می شود. به طور استاندارد برای شیر هایی که حداکثر زیر یک آمپر جریان نیاز دارند (عمدتا یوکن، ویکرز، و های استار) استفاده می شود. نحوه کارکرد برد به صورت PWM می باشد. ورودی کنترل این برد بین صفر تا 10 ولت بوده و خروجی آن بر حسب نیاز بین صفر تا یک آمپر می باشد. برای خروجی این برد امکان تقویت وجود ندارد .

جعبه کنترل فشار و سرعت

عملکرد این دستگاه برای ماشین های تزریق پلاستیک بدون استفاده از PLC  می باشد. این دستگاه قادر به کنترل فشار و سرعت 10 مقطع مختلف در یک سیکل تزریق می باشد (کنترل فشار و سرعت گیره، تزریق، کالسکه و... ). ورودی برق این دستگاه 32 ولت می باشد که یک ترانسفورماتور تامین می کند. این دستگاه دارای 10 ورودی می باشد که برای فعال سازی هر کانال اتصال یک منبع 220 ولت به ورودی مربوط به آن کانال لازم است. مزیت این دستگاه به داشتن سلکتور هایی است که به راحتی قابل تنظیم بین % 00 تا %99 می باشد. عمر و دقت این سلکتور ها نسبت به استفاده از ولوم بسیار بیشتر است.

پنج شنبه 05 مرداد 1396

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳