کاربرد دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر در تولید لوازم خانگی

دستگاههای تزریق پلاستیک هیدرولیکی برای اولین بار در سال 1930 میلادی وارد بازار شد. بعد از ورود ماشین های تزریق پلاستیک برقی به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. دستگاه های تزریق پلاستیک برقی توسط موتورهای سروو سرعت بسیار بالا و دیجیتالی کنترل می شوند. این روش باعث می شود سرعت بالاتر برود؛ دقت و تکرار پذیری بیشتر شود و در عین حال مصرف انرژی کمتری نسبت به دستگاه های تزریق پلاستیک هیدرولیکی داشته باشند. از دیگر ویژگی های ماشینهای تزریق پلاستیک برقی، می توان به قابل پیش بینی بودن فرآیند دستگاه اشاره کرد. این ویژگی باعث شده است که بعد از به اتمام رسیدن فرآیند تزریق امکان تکرار پذیری و تولید قطعات با بهترین کیفیت فراهم شود. از طرفی باعث کاهش هزینه های مربوط به نیروی کار و افزایش میزان سود خواهد بود.
از آنجایی که این دستگاه های تزریق پلاستیک هیچ گونه آلودگی ندارند می توان از آن ها برای تولید انواع لوازم خانگی پلاستیکی استفاده کرد. لوازم آشپرخانه و خانگی پلاستیکی که قابل تولید با فرآیند تزریق پلاستیک هستند شامل انواع سبدها و آبکش های پلاستیکی آشپرخانه می شوند.

در زمینه لوازم خانگی دستگاه های تزریق پلاستیک محصولات متنوعی را تولید وعرضه بازار می کنند که عبارتند از: انواع سبدها و آبکش ها، تخته گوشت، جعبه کمک های اولیه، مینی فایل، جعبه گنجینه، جعبه ابزار، ظروف یکبار مصرف و... می باشد.

 


 
 
 

 
 

 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳