ماشین های تزریق پلاستیک سری اطلس

سری دستگاه اطلس ماشین

محصولات خوب باید بر پایه تجهیزات و تکنیک خوب بنا نهاده شده باشد. شرکت اطلس هایدا از تکنیک و تجهیزات جدید جهان جهت توسعه طراحی دستگاههای تزریق پلاستیک بهره می‌برد و در بکارگیری هر چه بیشتر آنها هیچ درنگی ندارد. مرکز طراحی مجهز، مرکز تحقیق و توسعه، مرکز طراحی ساخت و مرکز آزمایش، منحصر به فرد بودن طرح‌های شرکت اطلس هایدا را تضمین می‌کند. شرکت اطلس ماشین پلیمر بیش از 100 مدل سری ماشین های تزریق پلاستیک از 50 تن تا 3300 تن و وزن تزریق 48 تا 50224 گرم را بررسی و طراحی نموده است. سمت‌های اصلی ماشین تزریق پلاستیک از آمریکا، ایتالیا، ژاپن، تایوان و دیگر کشور وارد می‌شود.

در حال حاضر ظرفیت تولید شرکت 4000 دستگاه تزریق در سال می‌باشد.

مزیت استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک اطلس ماشین چیست؟

 

اطلس ماشین مفتخر است با توجه به تقاضی مشتری خدمات و ویژگی های درخور خریداران ایرانی را مهیا کند از این رو این موارد را رعایت می کند:

  • ارائه سریع خدمات پس از فروش

  •  قابل اطمينان

  • بهره گيری از مجرب ترين کارشناسان

  • همچنين مدرن ترين ابزار و تجهيزات

شرکت اطلس ماشین پلیمر موفق شده است يکی از کم نظيرترين سرويس های خدمات پس از فروش، از لحاظ نظم، سرعت، دقت و به خصوص کارایی را دراختيار مشتريان خود قرار دهد و دستگاه های خريداری شده در همه حال با بهترين کيفيت آماده کار می باشند که رضايت کليه مشتريان شرکت اطلس ماشین پلیمر ازخدمات وهمچنين کارايی منحصر به فرد کليه دستگاه ها، بيانگر و ثبات اين واقعيت است. تیم پشتیبانی اطلس ماشین در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد.

سری اطلس ماشین

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳