آسیاب در دستگاه تزریق پلاستیک

آسیاب یا همان خردکن مواد پلاستیک در انواع و سایزهای مختلف می‌باشد. کاربرد آن در صنعت تزریق پلاستیک خردکردن ضایعات پلاستیک در خط تولید و استفاده مجدد از آنها در چرخه تولید و جلوگیری از هدر رفت مواد ودر نتیجه بالا رفتن بهره وری تولید میباشد.به دلیل نوع طراحی در ساخت تیغه‌ها عمل برش و خردکردن مواد با سرعت بالا انجام شده که همین عامل باعث کاهش مصرف انرژی و بهره وری بالا و عملکرد بهتر دستگاه می‌شود.
البته در صنایع بازیافت پلاستیک هم به عنوان یکی از ماشین آلات اصلی و پرمصرف بوده به این صورت که بعد از تفکیک نوع زباله‌های پلاستیکی با استفاده از آسیاب آنها را به قطعات کوچک و قابل استفاده در صنعت تزریق پلاستیک تبدیل م نمایید.در حال حاضر نود درصد از سبدها وجعبه‌های میوه که امروزه به وفور استفاده می‌شوند به همین طریق بازیافت و تولید شده اند.
آسیاب‌های مواد پلاستیک اطلس ماشین با توجه به ابعاد دهانه ورودی به این صورت میباشد.سایز دهانه 23.30.40.50.60.80.100.120 سانتی متر می‌باشد.

مزیت آسیاب:

  • صدا و لرزش بسیار کم
  • استفاده از فولاد با آلیاژمقاوم جهت اطمینان از کیفیت و دوام بالای تیغه 
  • استفاده از بلبرینگ‌های آب بندی شده با طراحی بهینه و مناسب کارکرد طولانی مدت
  • رعایت نکات ایمنی برای محافظت از اپراتور 
  • آسیاب‌های سرعت پایین جهت بازیافت راهکار‌های قالب می‌باشد. ویژگی‌های آن: کار آسان عملکردی عالی صدای کم و گرد و غبار کم می‌باشد کیفیت تیغه‌های آن بالا می‌باشد و دوره سرویس طولانی را تضمین می‌کند.
     

 

 
 

 

اطلاعات تماس

دفتر مشهد

تلفن: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۶ ۸۱ - ۳

فکس: (۰۵۱) ۳۶ ۵۱ ۳۸ ۶۲

کد پستی: ۹۱۹۸۱-۷۴۴۵۹

آدرس : بزرگراه آسیایی، آزادی ۱۳۱، تقاطع چهارم

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۹۳ ۳۱

دفتر تهران

تلفن: (۰۲۱) ۷۷ ۳۳ ۳۳ ۳۱

فکس: (۰۲۱) ۷۶ ۷۹ ۰۹ ۸۶

کد پستی: ۱۶۵۸۷-۴۹۸۵۹

آدرس : خیابان اتحاد، خیابان هشتم غربی، شماره ۲۳

موبایل: ۰۹۱۲ ۷۳۳ ۵۲ ۳۳