آسیاب

آسیاب یا همان خردکن مواد پلاستیک در انواع و سایزهای مختلف می باشد.کاربرد آن در صنعت تزریق پلاستیک خردکردن ضایعات پلاستیک در خط تولید و استفاده مجدد از آنها در چرخه تولید و جلوگیری از هدر رفت مواد ودر نتیجه بالا رفتن بهره وری تولید میباشد.به دلیل نوع طراحی در ساخت تیغه ها عمل برش و خردکردن مواد با سرعت بالا انجام شده که همین عامل باعث کاهش مصرف انرژی و بهره وری بالا و عملکرد بهتر دستگاه می شود.
البته در صنایع بازیافت پلاستیک هم به عنوان یکی از ماشین آلات اصلی و پرمصرف بوده به این صورت که بعد از تفکیک نوع زباله های پلاستیکی با استفاده از آسیاب آنها را به قطعات کوچک و قابل استفاده در صنعت تزریق پلاستیک تبدیل م نمایید.در حال حاضر نود درصد از سبدها وجعبه های میوه که امروزه به وفور استفاده می شوند به همین طریق بازیافت و تولید شده اند.
آسیاب های مواد پلاستیک اطلس ماشین با توجه به ابعاد دهانه ورودی به این صورت میباشد.سایز دهانه 23 .30 .40 .50 .60 .80 .100 .120 سانتی متر می باشد.

مزیت آسیاب :
*صدا و لرزش بسیار کم
*استفاده از فولاد با آلیاژمقاوم جهت اطمینان از کیفیت و دوام بالای تیغه 
*استفاده از بلبرینگ های آب بندی شده با طراحی بهینه و مناسب کارکرد طولانی مدت
*رعایت نکات ایمنی برای محافظت از اپراتور 
 

آسیاب های سرعت پایین جهت بازیافت راهکار های قالب می باشد. ویژگی های آن: کار آسان عملکردی عالی - صدای کم و گرد و غبار کم می باشد کیفیت تیغه های آن بالا می باشد و دوره سرویس طولانی را تضمین می کند.